Перейти к содержанию
Авторизация  
Arrow

WebMoney Блокировка в UA

Рекомендуемые сообщения

Правда ли что WebMoney заблокировали в Украине ? а то все пишут про блокировку, на сайт вебмани не заходит

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 минуты назад, Arrow сказал:

Правда ли что WebMoney заблокировали в Украине ? а то все пишут про блокировку, на сайт вебмани не заходит

 

Я не пойму, а вы под приколами какими-то? У вас интернет есть?
Загуглить религия не позволяет?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
8 минут назад, OurLastNight сказал:

Я не пойму, а вы под приколами какими-то? У вас интернет есть?
Загуглить религия не позволяет?

я то загуглил там и узнал, но сейчас хрен пойми где правда где нет, куча фейковой инфы

да и тема подозрительная с хрена ли банить веб мани 

но по факту на сайт не заходит без VPN  дурдом какой-то 

все что нашел с боле правдивой инфы, я думаю тсн фейкову инфу не будут кидать  https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-webmoney-zayavili-o-blokirovanii-schetov-4-h-millionov-ukraincev-1161327.html    (не реклама)

Изменено пользователем Arrow

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 минуту назад, Arrow сказал:

я то загуглил там и узнал, но сейчас хрен пойми где правда где нет, куча фейковой инфы

Ну раз на сайт не заходит, значит точно неправда.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
13 минут назад, Arrow сказал:

я то загуглил там и узнал, но сейчас хрен пойми где правда где нет, куча фейковой инфы

да и тема подозрительная с хрена ли банить веб мани 

но по факту на сайт не заходит без VPN  дурдом какой-то 

все что нашел с боле правдивой инфы, я думаю тсн фейкову инфу не будут кидать  https://ru.tsn.ua/ukrayina/v-webmoney-zayavili-o-blokirovanii-schetov-4-h-millionov-ukraincev-1161327.html    (не реклама)

Официальный аккаунт WebMoney.UA который размещен на сайте у них https://ru-ru.facebook.com/webmoney.ua/

 

Цитата

 

Шановні наші користувачі, партнери, колеги!

15 років WebMoney.UA працює в Україні, сумлінно дотримуючись усіх вимог вітчизняного законодавства.
Результат – безумовне лідерство на українському небанківському платіжному ринку, 4 млн. користувачів, безліч перемог у рейтингах споживацьких уподобань.
Очевидно, що діяльність такого значущого гравця на ринку не могла не привернути уваги окремих представників влади, які намагалися будь-яким способом заблокувати роботу системи в Україні та спрямувати кошти наших користувачів у потрібні їм фінансові потоки. Сьогоднішні події змушують нас згадати 2013 рік, коли рішенням злочинної влади Януковича було заблоковано рахунки в системі. Очевидно, що з того часу нічого не змінилося: ми і зараз спостерігаємо, як за відсутності будь-яких законних підстав, суто політичним рішенням, блокують роботу системи.
Для нас таке рішення влади стало абсолютною несподіванкою, адже свою діяльність WebMoney.UA здійснює у повній відповідності до чинного законодавства України, спираючись на ретельно вибудовану правову основу. Про це засвідчують і численні судові рішення, адже , працюючи під постійним тиском чиновників, ми завжди захищали законність своєї роботи у правовому полі, в тому числі у судах всіх інстанцій. Але бачимо, що коли бізнес не виходить «віджати» у законний спосіб, чиновникам на допомогу приходять політичні важелі. Таким чином, прикриваючись інтересами держави, дуже просто «зачистити» ринок, переслідуючи свої фінансові інтереси.
Звичайно, ніхто серед тих чиновників при цьому не потурбувався щодо інтересів 4-х мільйонів простих українців – користувачів системи, гроші яких тепер заблоковано цим безвідповідальним рішенням.
У цій складній ситуації ми звертаємося до наших користувачів і партнерів та просимо в них розуміння та підтримки. Зараз всі дії співробітників нашої компанії спрямовані на вирішення цих проблем у правовому полі. Ми маємо на меті захистити свої чесне ім’я та законну позицію в органах правосуддя і не тільки українського, оскільки не виключаємо, що на вітчизняні судові органи буде здійснюватися політичний тиск.
Запевняємо вас, що зробимо все можливе, аби захистити інтереси наших користувачів і виконати всі зобов’язання системи перед ними.
З повагою і надією на перемогу – команда WebMoney.UA

 

Как бы у многих пользователей вообще не работают WMU кошельки и с многих обменников они исчезли

  • Like 1
  • Upvote 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вебмани на Украине заблокирован, а так же запрещен вывод WMU. Ограничен доступ к ресурсам webmony. То есть провайдеры будут блокировать вход на сайт, запуск киппера и т.д... Но естественно не все сразу, то есть некоторые провайдеры все еще могут пропускать. Украина имеет право блокировать только WMU. 

Вот собственно сообщение о блокировке которое пришло мне:

Цитата

Шановний користувачу системи WebMoney.UA!

На превеликий жаль, вимушені повідомити Вас про те, що через внесення нашої компанії до санкційного списку РНБО України, стало неможливим здійснення банківських операцій в Україні при розрахунках за WMU, строком на три роки. Ми будемо докладати усіх зусиль, аби відмінити це невмотивоване і безпідставне рішення. Тим часом, кожен наш користувач в Україні отримує запевнення, що міжнародна система WebMoneyTransfer (із керуючою компанією в ЄС) продовжуватиме повноцінне обслуговування по всім типам гаманців, окрім гривні (до відміни санкцій). Цим повідомленням зобов’язуємось за свій рахунок не пізніше 24.05.2021 року забезпечити обмін WMU на WMZ за курсом гривні до долару, який буде встановлено НБУ на цю дату. Враховуйте цю нашу гарантію, будь-ласка, коли оцінюєте курс обміну WMU стосовно інших типів титульних знаків.
Щодо змін у ситуації – будемо повідомляти Вас негайно.
Дякуємо за розуміння та підтримку,

Міжнародна система WebMoneyTransfer

 

Обратите внимание, на время блокировки, можно менять WMU на WMZ

Цитата

Цим повідомленням зобов’язуємось за свій рахунок не пізніше 24.05.2021 року забезпечити обмін WMU на WMZ за курсом гривні до долару, який буде встановлено НБУ на цю дату

 

Изменено пользователем L2Banners

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дополнительно добавлю, от людей есть проверенная информация, что  можно выводить WMZ на карты украинских банков в долларе.

Изменено пользователем PowerVPS

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×
×
  • Создать...