Jump to content
Sign in to follow this  
keksik

проблема со сборкой l2dream

Recommended Posts

проблема в том что когда идешь осаждать замок, нету статуи на которую кастовать скилл пршу помощи. кто знает скажите плиз как исправить проблему. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Посмотреть айди статуи и прописать ее в спавн? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Посмотреть айди статуи и прописать ее в спавн?

попробую щас. отпишу потом

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...